Biografia

Nazywam się Dariusz Kuźmiński i jestem trenerem osobistym od 2001 roku, certyfikowanym przez NASM (National Academy of Sports Medicine). Posiadam dodatkowe certyfikaty w wielu innych dyscyplinach takich jak , Aero-Kickboxing, Programy odchudzające specyficzne dla danej osoby, Trening Seniorów, Trening Korygujący Sylwetkę, Trening Sportowców, Trening Młodzieży, Stretching.

Przygodę z obecnym zawodem rozpocząłem w moim rodzinnym kraju, Polsce, gdzie miałem to szczęście, współpracować z jednymi z najlepszych specjalistów i zawodników w kraju. To istotne doświadczenie dało mi pełne zrozumienie wszystkich aspektów treningu i umiejętności przekazywania tejże wiedzy każdemu z moich klientów. Pracując zarówno z klientami młodszymi czy też starszymi zwracam uwagę na każdy detal podczas adaptacji poziomu i intensywności moich sesji indywidualnych i dostosowuję je do poszczególnych potrzeb klienta.

Odkąd moim mottem od zawsze było utrzymanie prawidłowego balansu pomiędzy umysłem i ciałem, staram się wplatać techniki i ćwiczenia z Jogi do moich treningów rozciągających. Pozwala to na zwiększenie doświadczenia tychże treningów ze szczególną koncentracją na otwarcie naszego umysłu i bliższe poznanie i poszanowanie naszego ciała. Moim celem jest upewnienie się, że każdy klient rozumie jak ważny i istotny jest zdrowy styl życia.

Od listopada 2008 roku zdecydowałem się założyć własną działalność, która przyniosła mi wiele sukcesów, PalmBeachFitnessPro Inc. Pozwoliło mi to na odkrycie, poszerzenie i opanowanie całej mojej wiedzy z dodatkami takimi jak marketing, prezentacja i sprzedaż usług z zakresu treningów osobistych, planów żywieniowych i promocji zdrowego stylu życia oraz utrzymywania bardzo dobrych stosunków ze wszystkimi klientami. Do dnia dzisiejszego mam bardzo dobry kontakt z większością z nich.

Ponad jedenastoletni pobyt za oceanem pozwolił mi nabrać ogromnego doświadcznia w pracy z ludżmi pochodzącymi z całego świata. Moimi klientami były zarówno osoby w podeszłym wieku, zawodowi sportowcy jak również młodzież i dzieci.

Dzisiaj będąc już w rodzinnym kraju chciałbym kontynuować swoją pasję tworząc i wdrażając programy treningowe i realizując cele klientów . Kierując się tą myślą powstało Studio Treningu Personalnego – Ultra Fitness i jest kontynuacją działalności zagranicznej.

You Can Have Results Or Excuses – Never Both!
Możesz mieć rezultaty albo wymówki – nigdy obu naraz!

Serdecznie zapraszam do treningów!