Rekomendacje

Cześć. Ostatnie sześć miesięcy to był okres ciężkiej pracy nad moją formą, który przyniósł wspaniałe rezultaty. A wszystko pod okiem profesjonalnego trenera personalnego, Pana Dariusz Kuźmińskiego. Wieloletnie doświadczenie Pana trenera niewątpliwie przyczyniło się do mojego sukcesu. Fajnie, że trafiłem do kogoś, kto potrafił mi pomóc. Panie trenerze, DZIĘKUJĘ!

Wojtek

Polecam. Efektywny plan treningowy realizowany przez doświadczonego trenera, który – mimo ogromnego doświadczenia – wciąż się kształci i śledzi światowe kierunki. Trzy intensywne treningi w tygodniu nie tylko formują moje ciało ale także bardzo odstresowują. Dziękuję!

Magda Mrozek

Do Darka trafiłam jesienią kiedy aura była już mało zachęcająca do jakiejkolwiek aktywności na świeżym powietrzu. Moim celem było wzmocnienie prawie nieużywanych mięśni -kilkanaście godzin dziennie pracuje na komputerze i bardzo mało się ruszam poza dojściem do samochodu, w którym znowu wygodnie siedzę;) Darek uważnie mi się przyjrzał, zapytał co jem i co chce osiągnąć i zaczęliśmy treningi…już po kilku tygodniach zauważyłam, ze mam więcej energii i co było dla mnie szokiem ~ nie unikam kolejnych treningów…Dlaczego? A dlatego, ze Darek słucha i pomaga zrealizować moje realne cele a nie własne ambicje…Dodatkowym bonusem jest piękniejsze i jędrne ciało i zupełny zanik sztywności i bólu nadgarstka, który złamałam rok temu. Dziękuję Darku i życzę powodzenia!

Asia Skowron

Hey  Walczycie sami na siłowni i nie ma efektów? Próbujecie zrobić formę na własną rękę i są słabe efekty? Bez sensu to kontynuować ! Polecam Wam z całego serca treningi z Darkiem! Pełen profesjonalizm, solidne treningi z sympatycznym trenerem – miło, konkretnie i skutecznie   

Halina Dłużewska.

Polecam wszystkim tym,którzy chcą nad sobą „popracować” a nie wiedzą jak,obawiają się tłumów na siłowni lub zwyczajnie chcą rozpocząć przygodę ze sportem. Ja jako totalny „antysportowiec” wreszcie zrozumiałam jak to możliwe,że sport oprócz zdrowia daje moc radości i mimo zmęczenia i wylanego potu dodaje energii! Darek jest doskonałym profesjonalista, trenerem,motywatorem,słuchaczem i przede wszystkim człowiekiem,dla którego równie ważny jest drugi człowiek. Zaczynałam swoje treningi z ogromnymi wątpliwościami,a już po pierwszym nie mialam żadnych,kończąc jeden z niecierpliwością czekam na drugi,a dla osoby która że sportem nie miała wcześniej nic wspólnego to naprawdę niezwykłe ! Polecam,polecam,polecam!

Kinga Sobczak.

„Dariusz Kuźmiński pomógł mi stracić 27 funtów w ciągu 5 miesięcy, wyrzeżbić ciało, poprawić tonus mięśniowy i zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej do 10%. Dariusz pomógł mi skupić się na treningu wytrzymałościowym siła, który zbudował mięśnie i jednocześnie „stopił” tłuszcz. Ja też zmieniłem radykalnie swoją dietę. .. Dariusz zmotywował mnie aby zlikwidować lub zmniejszyć złe przekąski, alkohol i cukier nauczył mnie, jak jeść lepiej i jak to planować. Dowiedziałem się, że muszę zrobić coś więcej niż tylko trenować na siłowni: musiałem trenować w kuchni i przy stole. Gdy to zrobiłem, Dariusz ukierunkował trening tak, aby stopić tłuszcz i budować beztłuszczową masę mięśniową, sprawił, że wyglądam o 20 lat młodziej. Mięśnie których nigdy wcześniej nie widziałem stawały się coraz bardziej widoczne. Waga spadała a czyste mięśnie pojawiły się wokół ramion, obręczy barkowej, i na brzuchu. Dziękuję Dariusz. Jesteś największym fachowcem jakiego znam. „
 
–John Pankauski, West Palm Beach, Floryda 2016
http://www.pankauskilawfirm.com/our-attorneys/
Darek, po prostu chcę podziękować za treningi, inspirację i wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z wyników jakie uzyskuję. Nigdy nie mógłbym tego osiągnąć na własną rękę!

Filip N.

Niesamowity profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem w USA popartym najwyższymi amerykańskimi certyfikatami. Nadzwyczaj wyważony i elokwentny. Dodatkowo potrafi ułożyć dietę. Zero „karku” za to doskonała naturalna muskulatura. Zawsze można na niego liczyć. Pełen profesjonalizm w amerykańskim wydaniu.

Maciej Maszner

Pełny profesjonalizm i 100 % zaangażowanie w każdy trening, te słowa najlepiej opisują Darka. Polecam dla każdego kto chce doskonalić swoje umiejętności jednocześnie dbając o dobrą  kondycję. 

Krzysztof Bąk

Po ukończeniu college’u, chciałam wykorzystać mój czas, aby poprawić swoje zdrowie i kondycję ciała. Chociaż starałam się być zdrowa w trakcie trwania całych moich studiów, posiłki jedzone późno w nocy i w „terenie” spowodowały, że moje treningi stały się sporadyczne i i chaotycznie skonstruowane. Widziałam jak Dariusz trenował innych klientów na siłowni, a także jak prowadził zajęcia z jogi i postanowiłam spotkać się z nim jeden na jeden na sesji treningowyej. I nie zawiodłam się. W przeciwieństwie do trenerów wcześniej napotkanych Dariusz był dobrze zorganizowany, kompetentny i naprawdę poświęcił czas, aby zrozumieć, co dokładnie miałam nadzieję osiągnąć. Opracował plan, który początkowo skoncentrowany był na rozwoju mięśni, a następnie przeszliśmy do treningu siłowego. Zauważałam znaczną poprawę z tygodnia na tydzień, ale Dariusz zawsze upewniał się, że jestem bezpieczna (czasami chciałam trochę wyjść przed szereg). . Oprócz ćwiczeń, Dariusz instruował mnie w temacie odżywiania i suplementów, teraz po upływie czterech miesięcy , jestem silniejsza niż kiedykolwiek: w każdym aspekcie, zrobiłam znaczne postępy i zwiększyłam siłę i wytrzymałość. Wszystkie notatki odnoszące się do moich treningów były starannie przechowywane przez Dariusza i wysłane do mnie po zakończeniu treningów, co teraz wykorzystuję do budowy mojej własnej rutyny treningowej. Gdybym nie musiała się przeprowadzać, nadal trenowałabym z Dariuszem; jednak teraz idąc naprzód mam solidne podstawy i pewność, że mogę kontynuować dążenie do nowych celów.

Heather Yerdon

Spotkanie z Dariuszem na treningu jest punktem kulminacyjnym mojego tygodnia. On popchnie cię do granic wytrzymałości, powoduje że czujesz się odpowiedzialna i sprawia, że jest zabawnie! Sprawiają mi radość różne ćwiczenia przedstawiane przez Dariusza co powoduje że trening nie jest nudny i monotonny. Trening siłowy jest super a Dariusz prowadzi również zajęcia z jogi.

Lauren Z.

Przeniosłam się z Nowego Jorku do West Palm Beach w zeszłym roku. Byłam bardzo szczęśliwa, że udało mi się trenować wraz Dariuszem Kuźmińskim tego roku. Podczas pobytu w Nowym Jorku, pracowałam z kilkoma trenerami . Mam poważne bóle w dolnej części pleców, ramionach i ból szyi od dziesięcioleci. I cierpiałam na bóle w dolej partii pleców po każdej sesji treningowej w Nowym Jorku, płacąc jednocześnie ponad sto dolarów za godzinę treningu. To było zniechęcające.
Po pierwszych dwóch sesjach z Dariuszem, zdałem sobie sprawę, że moje plecy i szyja nie bolały wcale. Mój trening jest dość intensywny i moja siła fizyczna znacznie wzrosła zaledwie po miesiącu. Jestem naprawdę szczęśliwa, że pracuję z Dariuszem i że w końcu znalezłam dobrego trenera. Nie macie pojęcia, jak trudno jest znaleźć naprawdę dobrego trenera.
Lubię treningi tak bardzo, że nie mogę się doczekać każdej sesji treningowej, jak widzę poprawę w czasie krótszym niż dwa miesiące.
Dariusz, jesteś najlepszy trenerem osobistym z jakim pracowałam. Kciuk w górę dla ciebie !! Dziękuję za wspaniały plan rozwoju osobistego !!!!

Jane Au-Yeung

Znam Darka przez około 6 lat i mogę szczerze powiedzieć, że jest najlepszym trenerem, z jakim kiedykolwiek pracowałem. Ma dużą wiedzę i doświadczenie w szkoleniu fizycznym. Jest bardzo dobry we współpracy z Tobą w zakresie ograniczeń takich jak kontuzje z innych dyscyplin sportowych. Miałam kontuzję na moim prawym nadgarstku od golfa, ale nadal byłam w stanie trenować bo Darek był bardzo ostrożny i odpowiednio dostosował treningi. Treningi nigdy nie były nudne w związku z tym że Darek zmienia rutynę. Nie trenowałam od dłuższego czasu i tylko po 4 miesiącach treningu z Darkiem tylko dwa razy w tygodniu, zauważyłem widoczne zmiany w moim ciele.Zdecydowanie zwiększyłam swoją siłę i elastyczność, i mam dużo lepszy tonus mięśniowy..

Colette Galager

Poznałam Dariusza około sześć miesięcy temu. Szukałam zajęć na zamkniętym osiedlu, gdzie mieszkam. Dariusz oferował zajęcia jogi. Odkryłam że Dariusz jest bardzo kompetentny, zaangażowany i oddany, jeśli chodzi o zdrowie i kondycję. Bardzo podobały mi się jego zajęcia jogi. (Miał także 10 minut rozgrzewki z ćwiczeń mięśni brzucha przed Jogą.) Odnośi się do Twoich potrzeb i obaw na odpowiednim poziomie i o intensywności, którą chcesz otrzymać. Osobiście widziałem zauważalne różnice w budowie fizycznej osób którym pomagał (w tym mnie)! Gorąco polecam Dariusza jako instruktora fitness / trenera osobistego. Nie pomylisz się jeśli wybierzesz właśnie jego:-)

Sheryl

Usłyszałam o Dariuszu 3 lata temu od dwóch moich znajomych, które były trenowane przez niego. Mając problem z przepukliną dysków na karku i plecach i również będąc osobą sceptyczną w stosunku do trenerów, którzy trenowali ze mną poprzednio zbyt ciężko. Po spędzeniu ostatnich 10 lat, nie wykonując żadnych treningów w strachu przed kontuzją postanowiłam, że teraz albo nigdy, aby ponownie wrócić do formy. Skonczyłam 50, więc czas nie jest już moim przyjacielem, haha! Jestem tak szczęśliwa, że miałam odwagę się z nim skontaktować. On jest niesamowity!!!!! Nauczył mnie tak wiele i udowodnił mi, że jestem silniejsza niż myślałam . Popchnął mnie do wykonywania ćwiczen w sposób w który myślałam że już nie było to możliwe , ale również pokazał mi modyfikacje ćwiczeń, aby obejść moje wcześniejsze kontuzje. Czuję się tak silna i naprawdę rozumiem, że ćwiczenie jest kluczowe w moim wieku i idąc dalej jestem mu ogromnie wdzięczna za to, jaką wewnetrzną transformację przy nim przeszłam. mam zaufanie do własnych sił. Już nie czuję że nie jestem w stanie czegoś zrobić. Mogę teraz powiedzieć, że jestem silniejsza fizycznie i emocjonalnie z powodu jego motywacji i szkolenia. Jeśli myślisz o skontaktowaniu się z nim proszę nie czekaj 3 lata jak ja. Zadzwoń do niego od razu a NIE BĘDZIESZ rozczarowany.

Viviana Garcia

Pomimo tego, że otrzymałam liczne zabiegi na szyję i plecy, osobisty trening z Dariuszm znacznie przewyższa jakość każdego trenera jakiego do tej pory miałam.
Pracuje z wielkim oddaniem wykazując bardzo profesjonalne i opiekuńcze podejście.
Dariusz opracował indywidualny plan dla mnie skupiając się na moich mocnych i słabych stronach. Koncentruje się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie głębokie, poprawie gęstości kości i równowagi.
W przeciwieństwie do innych instruktorów Dariusz podkreśla związek między umysłem a ciałem włączając elementy jogi na każdej klasie. Zachęca i pracuje nad poprawą pewności siebie z każdym klientem, zachęcając ich, aby spróbowli trudniejszych ćwiczeń. Jestem bardzo wdzięczna, że znalazłam tak wielkiego trenera jakim jest Dariusz Kuźmiński. Już zauważyłam poprawę na sobie i polecam go każdemu człowiekowi w jakiejkolwiek dziedzinie życia, która lubi się bawić poprawiając jednocześnie jakość swojego życia.

Fran L. Herault

Jako zapalony biegacz, uczestnik zajęć z jogi i okazjonalny członek siłowni przez lata – trenowanie stało się trudniejsze do zaplanowania. Wypadek, który przytrafił mi się na skuterze śnieżnym podczas wakacji spowodował że uświadomiłam sobie, że potrzebuję pomocy. Dariusz było niesamowity tworząc różne rutyny treningowe, budujące mięśnie i pomagające uzyskać z powrotem siłę. On jest wielkim trenerem, który poświeca czas, aby dostosować treningi dla Ciebie indywidualnie. Piątki są moją najmniej ulubionym dniem tygodnia, kiedy on stara się mnie „zabić” (lub utrzymać mnie w ryzach treningu przez weekend) Dzięki za wszelką pomoc!

Kristen Steele

Chciałem tylko powiedzieć, dzięki jeszcze raz. Wdrażam dużo porad z zakresu treningu i odżywiania które od Ciebie otrzymałem. Właśnie skończyłem czwarty triathlon tego lata wczoraj, i trenuję do Ironman Kalifornii 30 marca. Gdybym był na Florydzie na pewno chciałbym trenować pod twoim okiem, ale dzięki jeszcze raz i trzymaj dalej tak wysoki poziom!

David

Dariusz nie tylko sprawił, że mój trening był zabawny i pełen wyzwań, ale również pomógł mi z umieszczeniem sesji treningowych w dni kiedy nie mamy spotkania. Czasem próbuje być twardy, ale wiem, że to tylko dla mojego dobra i jesteśmy w stanie żartować na temat jego „twardości”. On też pomógł mi stworzyć i wdrożyć „wykonalny” plan dietetyczny, który jest najtrudniejszym  elementem jeśli chodzi o gubienie wagi dla mnie. Jego plan  jest rozsądny z szeroką gamą produktów żywieniowych, które sycą i sprawiają, że nie czuję się głodna. Początkowo zanalizował moją dietę, a następnie pokazał mi proste sposoby, aby ją „podkręcić” tak, że nie czułam się pozbawiona wszystkiego. To wspaniałe widzieć jak znikają kilogramy, mięśnie dostają definicji, wzrasta siła i ubrania pasują lepiej! Dziękuję Dariusz, jesteś najlepszy !!

Julia Jackson

Jesteś niesamowitym trenerem nauczyłem się tak wiele od Ciebie, dzięki!

Phillip Roumer