Witam wszystkich serdecznie na moim blogu

Witam wszystkich serdecznie na moim blogu

Witam wszystkich serdecznie na moim blogu, nazywam się Dariusz Kuźmiński i jestem Trenerem Personalnym. Biorąc pod uwagę fakt, że branża fitness w tej chwili jest w fazie ogromnego boomu i wysyp wszelkiego rodzaju klubów, trenerów personalnych, motywatorów, live coachów i stron poświęconych tejże tematyce jest bardzo gwałtowny, tym bardziej jest mi niezmiernie miło, że zagościłeś u mnie i czytasz poniższy tekst. Zamierzeniem niniejszego bloga jest przedstawienie Wam zarówno moich subiektywnych opinii bazujących na latach doświadczeń w treningu z klientami jak również przekazanie wybranych artykułów z branży fitness, które uznam za rzeczywiście warte uwagi.

Od sierpnia tego roku nastąpił kolejny zwrot w moim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym. Po jedenastu latach pobytu na Florydzie wróciliśmy wraz z rodziną do kraju i nie ukrywam, że wciąż jesteśmy w trakcie adaptacji. Różnice kulturowe, językowe – przyzwyczajanie się do Polski zajmie pewnie chwilę, ale cieszymy się wszyscy niezmiernie, że podjęliśmy tą decyzję.

Pobyt za oceanem otworzył mi horyzonty i umożliwił pracę z klientami w kraju nie tylko wielokrotnie większym od Polski, ale również wielokulturowym i bardzo otwartym na sport i kulturę fizyczną. Będę starał się przekazywać Wam moje spostrzeżenia i uwagi mając nadzieję, że każdy z Was będzie w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie. Zapraszam serdecznie do udziału w dyskusjach, zostawiajcie komentarze a ja ze swojej strony postaram się na wszystkie odpowiadać. Żegnaj Florydo – Witaj Polsko!

Brak Komentarzy


Napisz Komentarz

Twoj adres email nie bedzie widoczny